توصیه هایی برای برندسازی یک ایونت


گفته میشود فرایند برندسازی یک ایونت شاید یکی از پراسترس ترین موضوعات در مقوله تبلیغات باشد. از مرحله شروع کار با یک کمپین بازاریابی و تبلیغات یک رویداد تا مرحله انتخاب درست خدمات پذیرایی, هیچکدام اصلا کار موسیقی و دکوراسیون متناسب با آن مناسبت و مراسم ساده ای نیستند. فراموش نکنیم که در این موضوع بر روی فاکتوری بسیار غیر قابل پیش بینی یعنی  “فاکتور انسانی” حساب میکنیم. مراقبت و توجه به صدها و شاید هزاران نفر و در عین حال اطمینان از اینکه همه چیز طی ایونت مرتب و منظم خواهد بود, نیازمند منابع مالی قابل توجه و پرسنل مطمئن است. اگر قصد دارید ایونت خود را به یک برند تبدیل کنید و به نتایج دلخواهتان برسید  ۵ توصیه به شما میکنیم که کمک میکنند ایونتتان را به یک اتفاق به یاد ماندنی برای تک تک حاضرین در آن ایونت تبدیل کنید:

مکان ایونت و دکوراسیون

اولین توصیه ما این است که همیشه المان بزرگتر را در نظر بگیرید بنابراین لوکیشن خود را با دقت انتخاب کنید. تمرکز بر روی المان های کوچکتر مهم است اما لوکیشن به تنهایی فاکتوری است که میتواند تاثیر بزرگی بر حضار بگذارد. دکوراسیون, مواردی که برای جلب توجه هستند و هر شئی کوچکی در محل ایونت باید از لحاظ رنگ هماهنگ بوده و دارای جزئیات بیش از اندازه نباشند.

پوسترها وفلایرها

تا جاییکه این فرم از تبلیغات اجازه میدهد, سعی کنید ابتکار عمل و خلاقیت داشته باشید. پوسترهای زیادی هستند که اصلا توجه را جلب نمیکنند. ابدا از بولد شدن و به چشم زدن پوسترتان نهراسید. باید کاری کنید فلایرهایتان در عین سادگی توجهات را به سمت خودشان جلب کرده و همین طور برای بیننده الزام آور بوده و برای او تعهد آور باشد. منظور از تعهدآور بودن این است که بیننده با دیدن آن به سادگی با یک نگاه بی تفاوت رهایش نکند. حتی میتوانید پا را از این هم فراتر گذاشته و به استراتژی گوریلا مارکتینگ روی آورید. این استراتژی میتواند برای ایونت شما تبلیغ کند.

رسانه های اجتماعی و حضور آنلاین

پروموت کردن ایونت تان از طریق رسانه های اجتماعی امری ضروری است. یادآوری میکنیم یک استرتژی بازاریابی آنلاین فقط این نیست که یک سری خبر یا اطلاعات مرتبط با ایونت را در فیسبوک پست کنید. باید مخاطبین هدف خود را پوشش دهید, حتی با آنها به صورت شخصی صحبت کنید وکاری کنید که آنها احساس کنند جزئی از این مناسبت و ایونت هستند.حتی میتوانید است%